Pradėti rengti pirkimo dokumentai

Dokumentai
  • 2020-07-01

Pradėti rengti pirkimo dokumentai

Pradėti rengti pirkimo dokumentai veiklai 1.2.1. „Renginiai savivaldybių darbuotojams ir mokyklų vadovams“.

2020 m. rudenį projektas numato organizuoti informacinius renginius, kurių tikslas – supažindinti savivaldybių švietimo padalinių atstovus, mokyklų, dalyvaujančių projekte vadovus su interneto naudojimo Lietuvos mokyklose situacijos analizės rezultatais, projekto veiklomis ir galima savivaldybių ir mokyklų pagalba projektui.

Pradėti ruošti pirkimo dokumentai, kuriuose numatoma pirkti 10- ies renginių organizavimo paslaugą, įvairiuose Lietuvos miestuose (apskričių centruose). Planuojamas bendras dalyvių skaičius renginiuose 1500.

Artimiausiu metu pirkimas bus skelbiamas Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS).