Organizuojama mokyklų apklausa

Apklausa
  • 2020-03-09

Organizuojama mokyklų apklausa

Organizuojama mokyklų, pareiškusių norą dalyvauti projekte, apklausa.

Šių metų kovo mėn. projekto vykdytojai, planuodami projekto pratęsimą, kreipiasi į mokyklas, norėdami išsiaiškinti mokyklų poreikį dalyvauti projekte keičiantis projekto vykdymo pabaigos laikotarpiui.

2018 m. – 2019 m. atliekant projekto 1.1 veiklą „Interneto naudojimo Lietuvos mokyklose situacijos analizės atlikimas“ švietimo įstaigoms buvo suteikia galimybė pateikti paraišką dalyvauti projekte. Pagal ugdymo įstaigos pateiktą informaciją apie įstaigoje esančią tinklo infrastruktūrą, ir remiantis atrankos kriterijais buvo atrinkta beveik 600 ugdymo įstaigų, kurios išreiškė norą dalyvauti projekte.

Ušsitęsus projekto veikloms ir planuojant pratęsti projekto vykdymo laikotarpį svarbu komunikuoti su mokyklomis ir išsiaiškinti jų poreikį dėl tolimesnio dalyvavimo projekte.

Atlikus apklausą, visų projekte dalyvaujančių mokyklų sąrašas bus skelbiamas projekto svetainės kiltyje „Situacijos analizė“. Planuojama sąrašus atnaujinti 2020 balandžio mėn.
Kilus klausimams dėl skelbiamos apklausos rašyti el. paštu wifi@lm.lt.