Nutrauktas paslaugos pirkimas

Nutrauktas paslaugų pirkimas
  • 2020-11-03

Nutrauktas paslaugos pirkimas

Dėl COVID-19 pandemijos pirkimas „Renginių savivaldybių darbuotojams ir mokyklų vadovams organizavimo paslaugos“.

Projekto veiklai 1.2.1. „Renginiai savivaldybių darbuotojams ir mokyklų vadovams“ vykdyti buvo paskelbtas Atviras viešas konkursas „Renginių savivaldybių darbuotojams ir mokyklų vadovams organizavimo paslaugos“. Pirkimu buvo numatyta įsigyti10-ies renginių organizavimo paslaugas, įvairiuose Lietuvos miestuose (apskričių centruose).

Plintant COVID-19 pandemijai ir vadovaujantis rekomendacijomis, dėl kontaktinių susitikimų ribojimų, perkančioji organizacija – Nacionalinė švietimo agentūra – nutraukė skelbtą Atvirą viešąjį pirkimą.

Planuoti kontaktiniai renginiai numatomi vykdyti nuotoliniu būdu. Daugiau apie renginius bus skelbiama projekto svetainėje ir informuojant mokyklas, dalyvaujančias projekte.