Mokymai, antras etapas

• 2022-02-25

Mokymai, antras etapas

Projektas „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“ (Pr. Nr. 09.2.1-ESFA-V-726-05-0001) tęsia bendrojo ugdymo mokyklų komandų mokymus pagal 2.2. veiklos „Mokytojų ir mokyklų vadovų mokymai“ metodininkų parengtą kvalifikacijos tobulinimo programą „Saugios elektroninės erdvės mokiniams kūrimas“. 2022 m. vasario mėnesį surinkta 15 besimokančiųjų grupių įvairiuose Lietuvos miestuose. Kontaktiniai projekto mokymai vyko Kelmėje, Ukmergėje, Druskininkuose, Tauragėje, Vilniuje, Šiauliuose, Marijampolėje, Klaipėdoje, Kaišiadoryse, Panevėžyje. Mokymai sulaukė didelio bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenių susidomėjimo, juose dalyvavo daugiau nei 400 mokytojų, mokyklų vadovų.
Dėkojame Marijampolės ,,Šaltinio” progimnazijos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą mokymuose ir dalinamės šios mokyklos komandos atsiliepimais apie vykusį renginį (https://saltinio.lt/saugios-internetines-erdves-mokiniams-kurimas/).
Detalesnė informacija apie projekto vykdomus mokymus bus pateikta vėliau.