Lektorių mokymai

• 2021-08-12

Lektorių mokymai

Nacionalinė švietimo agentūra vykdo ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“, kurio tikslas – sudaryti galimybes saugiai naudotis elektroninėmis paslaugomis bei elektroniniu (skaitmeniniu) ugdymo turiniu švietimo institucijose.

Projekto 2.2 veiklai „Mokytojų ir mokyklų vadovų mokymai“ vykdyti atrinkti 15 lektorių, kurie pagal parengtą Kvalifikacijos tobulinimo programą (40 ak. val.) 2021–2022 mokslo metais apmokys 1 350 mokytojų ir mokyklų vadovų.

Rugpjūčio 18–19 dienomis vyks lektorių mokymai, kurių metu dalyviams bus pristatyta Kvalifikacijos tobulinimo programa, metodinė medžiaga ir parengtos praktinės užduotys. Lektoriai susipažins su programos kursu virtualioje mokymo aplinkoje „Moodle“, dalyvaus diskusijose ir atliks praktinius darbus.

Po mokymų lektoriai tobulins mokyklų vadovų ir mokytojų skaitmenines kompetencijas, konsultuodami, kaip organizuoti mokyklos skaitmeninės kompetencijos įsivertinimą, kaip naudoti skaitmeninius išteklius ugdymo procese.