Įvyko lektorių atranka

• 2021-07-20

Įvyko lektorių atranka

ĮVYKO ESF PROJEKTO „SAUGIOS ELEKTRONINĖS ERDVĖS VAIKAMS KŪRIMAS“ LEKTORIŲ ATRANKA

Projekto veiklai 2.2 „Mokytojų ir mokyklų vadovų mokymai“ vykdyti atrinkti 15 lektorių, kurie pagal parengtą Kvalifikacijos tobulinimo programą apmokys 1 350 mokytojų ir mokyklų vadovų.

Mokymai bus organizuojami mišriuoju būdu – derinant kontaktinius susitikimus ir savarankišką mokymąsi virtualioje mokymosi aplinkoje „Moodle“. Kontaktiniai susitikimai vyks atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje.

Prieš mokytojų ir mokyklų vadovų mokymų pradžią atrinkti lektoriai dalyvaus 2-jų dienų mokymuose, kuriuose Kvalifikacijos tobulinimo programos kūrėjai pristatys programą, aptars galimas programos įgyvendinimo strategijas ir metodikas. Lektorių mokymai planuoji šių metų rugpjūčio mėn. pabaigoje.

Atrinkti lektoriai tobulins mokyklų vadovų ir mokytojų skaitmenines kompetencijas, konsultuodami, kaip organizuoti mokyklos skaitmeninės kompetencijos įsivertinimą, kaip naudoti skaitmeninius išteklius ugdymo procese.

Veiklos organizavimo schema

Ačiū dalyvavusiems lektorių atrankoje!
Projekto komanda