Informacinis seminaras mokykloms

zoom susitikimas
  • 2020-11-10

Informacinis seminaras mokykloms

Trumpas informacinis vaizdo seminaras mokykloms, dalyvaujančioms ESF projekte „SAUGIOS ELEKTRONINĖS ERDVĖS VAIKAMS KŪRIMAS”

Projekto metu numatyta atrinktose mokyklose įrengti 2000 belaidžio ryšio zonų. Mokyklose bus suprojektuotos dviejų tipų belaidžio ryšio zonos, besiskiriančios vienu metu galinčių prisijungti vartotojų skaičiumi. Bus sukurta Kvalifikacijos tobulinimo programa, pagal kurią bus vykdomi mokyklų vadovų ir mokytojų mokymai.

Šiuo metu projekto vykdytojai intensyviai komunikuoja su projekte dalyvaujančiomis mokyklomis (mokyklų sąrašą galima matyti ČIA), dėl BENDRADARBIAVIMO ir PASLAUGŲ TEIKIMO sutarčių pasirašymo.  Sutartys bus paruoštos pagal informaciją iš žemiau pateikto sąrašo.

Šiam tikslui yra organizuojami trumpi informaciniai seminarai, kurių metu bus aptarti sutarčių pasirašymo klausimai. Mokykloms bus pristatomas sutarčių poreikis, pateikti praktiniai patarimai, dėl jų pasirašymo.

Galimos prisijungimo datos ir laikai:

• Lapkričio 11d. 11:00 val. ir 15:00 val.
  • Lapkričio. 12 d. 11:00 val. ir 15:00 val.
  • Seminarų nuoroda bus siunčiama į mokyklos el.paštą.

Planuojama seminaro trukmė 30 min.

Prašome pasirinkti  tinkamą Jums laiką ir prisijungti. Prisijungiant prašome nurodyti atstovaujamos mokyklos pavadinimą.