Informaciniai renginiai

Zoom renginiai
  • 2021-01-18

Informaciniai renginiai

Nuotoliniai informaciniai renginiai mokykloms ir savivaldybėms

2021 metų sausio – vasario mėnesiais numatomi informaciniai ESF projekto „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“ renginiai. Iš viso numatoma 10 nuotolinių renginių po 150 dalyvių kiekviename jų.

Renginių metu numatoma:

* interneto naudojimo Lietuvos mokyklose situacijos analizės rezultatų pristatymas, akcentuojant svarbiausius aspektus;
* projekto pristatymas, akcentuojant veiklas svarbias mokykloms, dalyvaujančioms projekte (IT administratorių atsakomybės, mokyklos bendruomenės mokymai ir pan.)
* mokyklų ir savivaldybių galima pagalba projektui: interneto ryšio iki mokyklos užtikrinimas, papildomų Wifi prieigos taškų įrengimas ir pan.;
* WiFI paslaugos galimybės ir funkcijos, akcentuojant svarbią informaciją mokykloms.

Renginiuose dalyvauti kviečiami: savivaldybių švietimo padalinių atstovai  (po 1-2) ir ir dalyvaujančių projekte mokyklų atstovai (po 2-4 iš 1 mokyklos (galima ir daugiau!): vadovas, IT administratorius, mokytojai). Atkreipiame dėmesį, kad renginiuose bus pateikiama informacija svarbi kiekvienai nurodytai mokyklos darbuotojų grupei (vadovas, IT administratorius, mokytojai).

REGISTRACIJA Į RENGINĮ –>

Kviečiame registruotis. 1 dalyvis registracijos formoje pasirenka jam tinkamą renginio datą iš siūlomų 10-ies (sausio 26 d. (antradienis), sausio 28 d.  (ketvirtadienis), vasario 1 d. (pirmadienis), vasario 3 d. (trečiadienis), vasario 8 d.  (pirmadienis),  vasario 10 d. (trečiadienis), vasario 15 d. (pirmadienis), vasario 17 d. (trečiadienis), vasario  22 d. (pirmadienis), vasario 24 d. (trečiadienis)).

1 renginio trukmė: 3,5 val., nuo 14 val. iki 17:30 val. (numatyta pertrauka).

Renginiai vyks: platformoje ZOOM. Prieš renginį užsiregistravę dalyviai gaus prisijungimo prie renginio nuorodą. Ji bus atsiųsta registracijoje nurodytu el. pašto adresu.

Renginiai nemokami!, o sėkmingai išklausę pranešimus dalyviai gaus DALYVIO PAŽYMĄ. Dalyvavusių mokyklų vadovai ir mokytojai bus prioritetine tvarka kviečiami į 2021 – aisiais metais organizuojamus projekto kvalifikacijos tobulinimo mokymus, apimančius technologinius kibernetinės saugos, internetinių įrankių ir skaitmeninio turinio naudojimo klausimus.

Atkreiptinas dėmesys, kad registracijos duomenys renkami ir tvarkomi tik su projekto renginiais susijusiais tikslais. Mokyklų bendruomenės atstovų dalyvavimas renginiuose aprašytas bendradarbiavimo sutarties tarp mokyklos ir Nacionalinės švietimo agentūros 2.2.3. punkte „sudaryti sąlygas mokyklos pedagogams, įskaitant ir mokyklos vadovą ir/ar administracinį personalą, dalyvauti visuose Projekto vykdytojų organizuojamuose mokymuose, kurie susiję su projekto veiklų įgyvendinimu ir reikiamų veiklos rodiklių pasiekimu“.

PROGRAMA
14.00–14:40
„Projekto pristatymas: interneto naudojimo Lietuvos mokyklose situacijos analizės rezultatai, numatomos artimiausios veiklos, darbai ir mokyklų įsitraukimas. Sutarčių aptarimas“.
Projekto vadovė Aurelija Dirvonskienė, Nacionalinė švietimo agentūra

„Rengiamos mokymo programos mokyklų vadovams, IT
administratoriams ir mokytojams gairės“.

Projekto ekspertė Jolita Morkūnaitė, VŠĮ Kaišiadorių švietimo centro
direktorė.

15:25–15:40 Pertrauka

„Asmens duomenų apsauga saugioje elektroninėje erdvėje“.
Ieva Muraškienė, Kompiuterinių tinklų centro IT projektų koordinatorė (KTU)

„Saugus belaidis tinklas: prieigos stebėsena, e.tapatybių valdymas,
duomenų srautų kontrolė“.

Projekto partnerio LITNET KTU Techninio centro atstovės Dainora Muraškienė ir Jolanta Totoraitienė

„IT saugumo grėsmės mokyklos tinkle“.
Milda Mimienė, LITNET CERT (KTU)

17:15-17:30 Klausimai/atsakymai. Refleksija