Dalyvavimo mokymuose sąlygos

BENDRA INFORMACIJA

1. Informuojame, kad, įsigaliojus ES Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui, nuo 2018 m. gegužės 25 d. keitėsi asmens duomenų teisinės apsaugos reguliavimas. Pateikdami savo asmens duomenis (vardas, pavardė ir kiti būtini mokymams organizuoti duomenys) Jūs SUTINKATE, kad jie būtų naudojami mokymų organizavimo tikslais. Užtikriname, kad Jūsų duomenys bus tvarkomi atsakingai ir tik mokymų organizavimo tikslais. Jūsų tvarkomų asmens duomenų valdytojas yra Nacionalinė švietimo agentūra (toliau – Agentūra), įstaigos kodas 305238040, buveinės adresas Kalinausko g. 7, Vilnius.

2. Patvirtinu, kad registracija ir dalyvavimas mokymuose yra suderintas su mokyklos administracija (mokyklos vadovai dalyvauja mokymuose be atskiro leidimo). Patvirtinu, kad leidimas dalyvauti mokymuose yra suderintas su mokyklos vadovu arba pats esu mokyklos vadovas.

3. Esu supažindintas ir sutinku su dalyvavimo mokymuose taisyklėmis:
3.1. Mokymuose dalyvauja tik mokyklų, dalyvaujančių projekte „SAUGIOS ELEKTRONINĖS ERDVĖS VAIKAMS KŪRIMAS“, atstovai.
3.2. Mokymų metu į organizuojamus nuotolinius susitikimus dalyvis jungiasi tik su savo paskyra, kuri rodo vardą/pavardę ir/arba kt. informaciją, pagal kurią galima identifikuoti mokymų dalyvį.
3.3. Mokymų dalyvis mokymų metu virtualioje mokymosi aplinkoje Moodle negali: viešinti informacijos, kuri yra apibrėžta, kaip netinkamo turinio informacija viešoje erdvėje, kelti komercinę reklamą, vartoti keiksmažodžius, toleruoti elektronines patyčias arba sudaryti sąlygas joms plisti.
3.4. Mokymų dalyvis be mokymų organizatorių sutikimo negali: kopijuoti mokymų turinio ir viešinti jo tretiesiems asmenims,  įrašinėti ar fotografuoti mokymų turinio.
3.5. Mokymų dalyvis savarankiškai mokosi, atlieka užduotis virtualioje mokymosi aplinkoje „Moodle“ (24 val.) ir dalyvauja 2 kontaktiniuose susitikimuose bei juose atlieka paskirtas užduotis (16 val.).  Mokymus dalyvis baigia tik surinkęs paskirstytas 40 ak. val.

4. Esu supažindintas ir sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, pavardė ir kiti būtini duomenys) būtų bendrame sąraše siunčiant mokymų dalyvių sąrašus Europos socialinio fondo agentūrai, dalyvavimo mokymuose fakto patvirtinimo tikslu. Bendri sąrašai sudaromi ir formuojant mokymų dalyvių pažymas.