Apklausos rezultatai

• 2020-12-15

Apklausos rezultatai

Apklausos dėl Kvalifikacijos tobulinimo programos rengimo rezultatai

Projekto „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“ vykdytojai planuodami projekto 2.1. veiklą „Mokymų programos ir metodinės medžiagos sukūrimas ir siekdami vėliau tobulinti mokytojų bei vadovų skaitmeninio raštingumo kompetenciją, atliko apklausą.

Gauti apklausos atsakymai padės rengti Kvalifikacijos tobulinimo programą, kuri bus orientuota į besimokančiųjų poreikius bei lūkesčius, organizuojami mokymai bus įdomūs ir naudingi, o mokymo medžiaga pritaikoma ugdymo procese.

Apklausoje, vykusioje 2020 m. lapkričio 26 – gruodžio 2 dienomis, dalyvavo pedagogai iš švietimo įstaigų, dalyvaujančių projekte „Saugios elektroninės erdvės kūrimas vaikams“. Apklausa išsiųsta 497 švietimo įstaigoms ir gauti 544 atsakymai.

Klausimynas sudarytas:

• iš 6 blokų, 23 teiginių skaitmeninio raštingumo kompetencijos sričiai išsiaiškinti. Respondentai kiekvieną teiginį vertinto nuo 1 (visiškai neaktualu) iki 5 (labai aktualu);
  • 3 klausimai skirti bendrai respondentų charakteristikai bei mokymų organizavimui išsiaiškinti ir klausimų/pasiūlymų skiltis.